eTeknix Logo

Red Dead Online ‘Palyaçoları’ Protesto Görüyor Son Güncellemeler Yok


Red Dead Redemption 2, lansmanında yaygın bir halde övgüyle karşılandı (çıktıktan sonrasında 2 haftadan fazla bir süre süresince çalışamadığım PC sürümü hariç), oyunun çevrimiçi sürümünün şimdiye kadar bir (çoğu zaman) oldukça yumuşak ve bunaltıcı bir ilişki. Kesinlikle sorunlara destek olmayan bir unsur, GTA Online’ın yeni ve yeni içerik almaya devam ederken, Red Dead Online’ın yedi aydan uzun bir süredir hiçbir şey görmediği!

Görünüşe bakılırsa yeni bir trendde, bu gerçeğe birazcık dikkat çekmek için, birçok oyuncu palyaço benzer biçimde giyinmiş oyunun çevrimiçi sürümünü oynamaya başlamayı seçti!

Red Dead Online – Palyaço İstilası

(Çoğunlukla) iyi niyetli bir protesto olarak hareket eden kullanıcı kitleleri, (en azından onların görüşüne bakılırsa) kesinlikle yaşlandığına dikkat çekmek için karakterlerini ‘palyaço’ kostümlerinde kasten giydirmeye başladılar. herhangi bir yeni içerik Red Dead Redemption 2’nin çevrimiçi sürümüne getirildi.

Bu gruplar görünüşte toplantılar organize ediyorlar (sayıları çoğaltmak için) ve hatta ara sıra sunucu bombalamasına dahil oldular (muhtemelen onlarla karşılaşan öteki kullanıcılara fazlaca fazla kafa karışıklığı getiriyor). Kesinlikle birkaç taneden fazla var Youtube bunun da izole bir vaka olmadığını gösteren videolar!

kırmızı ölü çevrimiçi

Ne Düşünüyoruz?

Red Dead Online’ın oldukça bunaltıcı olabileceğini özgürce kabul ediyorum. Buna ek olarak, 7 ay süresince hiçbir güncelleme (notun) görülmediği için uzun yeni ve garip bir şey eklemek için gecikmiş. Gene de olacak mı? Rockstar’ın muhtemelen bunun bilincinde bulunduğunun farkındayız ve bundan dolayı, ‘palyaço’ hareketi çekişe devam ederse bir şey yapmak için gereksinim duydukları pantolonun tekmesi olabilir!

Ne düşünüyorsun? – Yorumlarda bizlere bildirin!

.

0 Reviews

Write a Review

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir