KOSGEB’den Hibe Desteği! İşte Merak Edilen Tüm Detaylar…

31 October 2020
KOSGEB’den Hibe Desteği! İşte Merak Edilen Tüm Detaylar…
37
Views

KOSGEB’den hibe desteği. En kolay şekilde alabileceksiniz. İşte merak edilen tüm detaylar…

KOSGEB hibe desteği alternatifleri için farklı projeler ön planda olmaya devam ediyor. Bir yandan da öncelikli sıralarda bulunanlar için daha fazla teşvik sunmak için projelerin tüm ayrıntılarından başvuruların nasıl olacağını sizler için derledik. İşte merak edilen tüm detaylar…

Kendi işlerini kurduktan sonra bu şekilde istihdam etmeyi tercih edenler için KOSGEB hibe destekleri vermeye devam ediyor. 60 bin geleneksel girişimcilik desteği programı ile beraber kendi işlerini kurmak isteyenler için en önemli aşamalardan biri de iş kolu oluyor. Proje oluşumları sırasında iş kolları üzerinden desteklerin verilecek olduğu KOSGEB bazı konularda öncelikleri sunmaya devam ediyor.

KOSGEB desteklerinde iş kolları

KOSGEB vatandaşlara 60 bin TL ye varan destek sunmaya devam ediyor. Belirli sektörler içerisinde geçerli olacak destek programları da devam ediyor. KOSGEB aracılığı ile birçok alanda mesleklere destek verilecek. Hazırlanmaya devam edilen iş planları üzerinde kurul toplantıları ile beraber tüm detaylar incelenmeye devam ediyor. Çalışma alanında olmayan sektörler için iş kurulması sırasında KOSGEB desteklerini sunmaya devam ediyor.

Belirli meslekler ön planda olacak

KOSGEB oto yıkama alanlarına verdiği birçok farklı meslek için destekleri ile dikkatleri üzerine çekerken sanayi alanlarında da destekleri sunmaya devam ediyor. Bu noktada KOSGEB tüm destekleri vermeye devam ediyor. Bu noktada diğer dükkanlar içerisinde olmayan özellikler ile eve teslimden evde araç alıp geri verme gibi durumlara kadar farklı alanlarda avantajlarını sunmaya devam edecek.

Dikkatleri çeken mesleklerden bir tanesi de elektronik eşya tamir projeleri ile alakalı oluyor. Kurumlar bu alanlarda hizmetlerine devam eden işletmelerin yaygınlaşma durumları ile destekleri veriyor. Bu anlarda dükkân açmanın daha kolay hale gelmesi için de KOSGEB desteklerini sunmaya devam ediyor.

KOSGEB hizmetlerine devam ederken bir yandan da oto elektrik ve tamir alanları için de destek vermeye son hızı ile devam ediyor. Bu iş kolları arasında devam eden proje kapsamı ile beraber hibe destekleri de başvuru sonucunda alınabilecek.

Article Categories:
KOSGEB · Tüm Haberler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *