En Hızlı Kredi Nasıl Alınır? Anında Kredi Veren Bankalar

15 October 2020
En Hızlı Kredi Nasıl Alınır? Anında Kredi Veren Bankalar
39
Views

Günümüz şartlarında herkes farklı nedenlerle kredi çekmek istiyor…

Günümüz şartlarında herkes farklı nedenlerle kredi çekmek istiyor. 10 bin lira, 50 bin lira ya da daha yüksek miktarlarda kredi çekmek isteyen insanlar var. En hızlı kredi nasıl alınır? Korona virüs sonrasında bankalar nasıl kredi veriyor? Anında kredi almak için neler yapmak gerekiyor? Tüm detayları bu içeriğimizde bulabilirsiniz.

Öncelikle şunu söylemekte yarar var. Kredi almak giderek kolaylaşıyor. Hele ki korona virüs döneminde bankalar online olarak ya da telefon ile daha hızlı kredi veriyor. En hızlı kredi veren bankalar listemizi aşağıda bulabilirsiniz.

Hızlı Kredi Nasıl Alınıyor?

Hızlı kredi almak isteyenlere öncelikle söylememiz gereken önemli bir konu var. Bankalar öncelikle sizin kredi notunuza bankalar ile olan geçmişinize bakarlar. Bu nedenle daha önce bankalar ile sorun yaşadıysanız kredi alma limitiniz ve ihtimaliniz düşecektir. Bu nedenle de farklı yollara yönelmek gerekebilir. Taşınmaz malınızın üzerinden kredi çekmek buna güzel bir örnek olabilir.

İş Bankası Hızlı Kredi Almak

İş Bankası en köklü ve eski bankalardan bir tanesi müşteri sayısı da ciddi oranda yüksektir. Hızlı kredi veren bankaların başında yer alır. İş Bankası 50 bin liraya kadar anında destek ve ihtiyaç kredi sunuyor.

İş bankası 50 bin lira destek kredisine 7/24 başvuru yapabilirsiniz. 60 aya kadar vade seçenekleri ile de geniş bir ödeme seçeneği de banka sizlere sunuyor.

Enpara Hızlı Kredi Almak

Enpara dijital olarak hizmet veren ve bu alanda başarılı olan banka olarak dikkat çekiyor. En para kredi faiz oranları ile de kullanıcılarının yüzünü güldürüyor. İnternet bankacılığı, ATM ve telefon bankacılığı ile kredi alabiliyorsunuz. Kredi onayınız birkaç dakika içerisinde geliyor.

60 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. 60 ay vade ile ödeme seçenekleri ve faiz oranlarını da yine kendiniz belirlersiniz.

Halkbank Hızlı Kredi Almak

Halkbank bir kamu bankasıdır ve son derece köklü bir geçmişe sahiptir. 60 bin liraya kadar ihtiyaç ve destek kredisi vermektedir.

SMS, internet ve ATM üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca web sitesi üzerinden de başvurular kabul ediliyor. Halkbank kredisi ile ilgili tüm detaylar aşağıda yer alıyor.

  • Halkbank hızlı krediyi 1.000 liradan 50.000 liraya kadar almanız mümkündür.
  • Kredi başvurunuz aynı gün içinde değerlendirilir ve sonucu cep telefonunuza gönderilir. Başvurunuzun ne durumda olduğunu görmek için de mobil ya da internet şubedeki başvurum ne aşamada adımını kullanabilirsiniz.
  • Kredinizi kullanırken otomatik talimat vererek kredi taksitlerinizin her ya hesabınızdan otomatik olarak alınmasını sağlayabilirsiniz.
  • Kredinizi alırken dosya masrafı ödersiniz. Hayat sigortası yaptırmak zorunlu değildir. Dilerseniz hayat sigortanızı da yaptırabilirsiniz.
  • Halkbank hızlı kredi aylık faiz oranı %1,07’dir.
  • Halkbank hızlı kredi başvuru ve kullanım işlemlerini 7/24 yapabilirsiniz.
  • Halkbank hızlı krediyi 50.000 lira olarak ve 60 ay vadede aldığınızda, aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 1.200,73 lira olur. Bu kredi için alınacak olan tahsis ücreti 262,50 liradır. Aylık faiz oranınız ise %1,07’dir.
Article Categories:
Bankalar · Tüm Haberler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *