eTeknix Logo

EKWB, EK-Quantum Atalet D5 Beden D-RGB Pompa Üstlerini Duyurdu

Avrupa premium sıvı soğutma üreticisi EKWB, D5 pompaları için tasarlanmış EK-Quantum Inertia Body bağımsız pompa üstlerini piyasaya sürüyor. Bu bağımsız üst kısımlar, orijinal yapınak üst kısmına kıyasla daha yüksek hidrolik performans (% 15’e kadar) sunar ve sofistike D-RGB LED aydınlatmaya ve EK Quantum Line’ın geri kalanıyla sorunsuz bir halde karışan bir tasarıma haizdir.

cezir

EKWB EK-Quantum Atalet D5 Beden D-RGB Pompa Üstleri

Atalet bağımsız üstler, CNC ile işlenmiş siyah POM asetal yada CNC ile işlenmiş dökme akrilik ile iki değişik modelde gelir. İstenmeyen LED sıcak noktaları olmadan uygun LED aydınlatması, Plexi modelindeki siyah bir kapakla elde edilir ve asetal modeldeki süt beyazı bir parça ile yayılır. Bu ürünler, tüm büyük anakart üreticilerinin popüler RGB senkronizasyon teknolojileri ile uyumludur. 3 pimli LED konektördeki ok işareti, D-RGB (aRGB) başlığındaki + 5V işaretiyle hizalanmalıdır.

Yeni Quantum Inertia D5 pompa salyangozu / beden sistemi, tamamen yuvarlatılmış bir tasarıma haizdir, böylece daha çok kullanılabilirlik sunarak 360 aşama dönme içinde herhangi bir açıda kuruluma izin verir. Titreşim kaynaklı gürültü olmadan sessiz emek harcama için ana pompa gövdesini montaj klipsinden ayırmak için hususi bir kauçuk amortisör kullanılır. Ek olarak, daha kolay boru yönlendirme olanakları için yatay ve dikey konumlandırma desteklenir.

cezir

Fiyat ve Yığın Durumu

EK-Quantum Inertia D5 Beden D-RGB bağımsız üstleri Slovenya’da üretilmiştir ve EK Webshop ve Partner Bayi Ağı vesilesiyle sipariş edilebilir. Aşağıdaki tabloda, KDV dahil üreticinin önerilmiş olduğu perakende satış fiyatını (MSRP) görebilirsiniz.

Ne düşünüyorsun? PC’nizde hususi bir döngü soğutma sisteminiz var mı? Öyleyse, hangi bileşenleri kullanıyorsunuz? – Yorumlarda bizlere bildirin!

.

0 Reviews

Write a Review

Yazar: admin

1 thought on “EKWB, EK-Quantum Atalet D5 Beden D-RGB Pompa Üstlerini Duyurdu

    ปั้มไลค์

    (Temmuz 19, 2020 - 6:18 pm)

    Like!! Great article post.Really thank you! Really Cool.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir