eTeknix Logo

Blizzard, StarCraft II ile Resmen ‘Bitti’


StarCraft II resmi olarak şu anda 10 yaşın üstünde ve itiraf etmeliyim ki yaşına karşın hala oldukça popüler bir oyun olarak kalması birazcık şaşırtıcı. Bilhassa, etkisi altına alan derecede yüksek ödüllü potların olduğu etkinliklerin tertipli olarak yapıldığı ‘rekabetçi’ oyun dünyasında.

Bununla beraber, tüm iyi şeyler sona ermelidir ve Blizzard’ın resmi bir blog yazısının arkasından, bunu doğruladılar. StarCraft II üzerindeki geliştirme artık resmi olarak sona erdi.

StarCraft II Geliştirme Sona Erdi!

Blizzard, oyunda kalan hataları düzeltmeye devam edeceklerini ve doğal ki rekabetçi sahnede gerektiğinde dengeleme uygulayacaklarını doğrulamış olsa da, oyun için kesinlikle artık DLC yayınlanmayacağını doğruladılar. Ek olarak, yeni parasız içerik şansı pek ihtimaller içinde görünmüyor.

“StarCraft II’yi, Brood War şeklinde önceki uzun süredir devam eden oyunlarımızda olduğu şeklinde, ilk olarak çekirdek ve rekabetçi topluluklarımızın en fazlaca neye ehemmiyet verdiğine odaklanarak desteklemeye devam edeceğiz. Bunun anlamı, Komutanlar ve Harp Sandıkları şeklinde ek satın alma içinde ne olduğu üretmeyeceğimiz, sadece ilerleyen dönemlerde sürem atışları ve lüzumlu denge düzeltmelerini halletmeye devam edeceğiz.

Bu son notta, birkaç ay ilkin yaptığımız için 4. Çeyrek bakiye güncellemesi planlamıyoruz, sadece daima olduğu şeklinde, gelecekte gereksinim duyulduğunda bu tarz şeyleri halletmeye devam etmeyi planlıyoruz. Ustalaşmış rekabet oyunlarının en üst kademesinin bir parçası olan StarCraft II espor, ortaklarımız ESL Gaming ve GSL vesilesiyle olduğu şeklinde kuvvetli olmaya devam edecek. “

Starcraft II Starcraft 2

Ne Düşünüyoruz?

Blizzard’ın bu kadar uzun süredir oyun üstünde çalışmasının tek sebebi, tamamen rekabet sahnesinde haiz olduğu popülerlikten kaynaklanıyor. Sadece yaşı göz önüne alındığında, Blizzard’ın ellerini etkili bir halde yıkaması ve kaynaklarını başka bir şeye taşıması an meselesiydi. – Bu Starcraft III olacak mı? Pekala, şu anda bu pek ihtimaller içinde görünmese de, bir kaçınızdan daha fazlasının bunun için parmaklarını çaprazlamasına cesaret ediyoruz. Bununla beraber, öncelikle yoldan çekilmesi ihtiyaç duyulan minik Overwatch II meselesi var!

Ne düşünüyorsun? – Yorumlarda bizlere bildirin!

.

0 Reviews

Write a Review

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir