AMD Ryzen 5 3600XT CPU İncelemesi


AMD Ryzen 5 3600XT nihayet burada ve AMD tarihinin en fena gizlenen sırlarından biri olsa da, nihayet tüm bu bilgileri resmi hale getirmek güzel. Söylentiler neredeyse doğruydu. Bu, adından da anlaşılacağı şeklinde Ryzen 5 3600’ün güçlendirilmiş versiyonudur. Intel, 10. Nesil CPU’larıyla çıktı, bu da işleri rekabetçi tutmak için AMD’nin karşı saldırılarından yalnız biri. Daha süratli, daha averaj ve daha iyi kıymet için para burada oyunun adıdır.

AMD Ryzen 5 3600XT

AMD bu mevzuda oldukça çıldırmadı ve XT sürümü temel olarak teknik olarak aynı parça bulunduğunu belirtmek için. Saat hızına güzel bir destek verildi, şimdi daha eski 4.2GHz’e kıyasla daha etkisi altına alan bir 4.5GHz’e çarptı. Bu, TDP’nin 65W’dan 95W’a yükseldiği anlamına geliyor. Bununla beraber, yığın AMD soğutucuları şeklinde mütevazı bir soğutma çözümü için 95W ile başa çıkmak kolaydır. Bunun üstüne, 3.8 GHz taban saati ile 6 çekirdek ve 12 iplik elde edersiniz. CPU, TSMC 7nm FinFET teknolojisini kullanıyor ve PCIe 4.0 teknolojisi ve kilidi açılmış bir çarpan şeklinde en yeni AM4 avantajlarıyla beraber geliyor.

Özellikleri

  • 6 Çekirdek
  • 12 İş Parçacığı
  • 3.8 GHz Temel Saat
  • 4.5GHz Boost Hızı
  • Kilitli
  • PCIe Gen 4.0
  • 95W TDP
  • Wraith Spire Soğutucu

AMD’nin Ne Söylemesi Gerekti

“Önceki nesle gore daha yüksek hızlar, daha çok hafıza ve daha geniş bant genişliği. 7nm “Zen 2” core2’ye haiz 3. Nesil AMD Ryzen ™ işlemciler, yüksek performans standardını belirliyor: hususi üretim teknolojisi, zamanı çip üstünde iş hacmi ve oyun için devrim durumunda genel performans. Başından beri AMD’nin 3. Nesil Ryzen ™ işlemcileri, bu felsefe ile beklentileri karşılamak ve yüksek performanslı oyun işlemcileri için yeni bir standart belirlemek suretiyle tasarlandı. Aynen öyleki.

Daha süratli hareket etmenizi, daha iyi nişan almanızı ve her harbe en iyisini getirmenizi elde eden etkisi altına alan performansıyla dünyanın en gelişmiş masaüstü işlemcisinden çığır açan bir oyun oynayın. Sürükleyici görseller ve duyarlılıkla oyunların canlanmasını izleyin. 3.Nesil AMD Ryzen ™ ile güçlendirilmiş bilgisayarlarla oyununuzu yükseltin.

3. Nesil AMD Ryzen ™ işlemci performansı ile vizyondan mükemmelliğe geçiş yapın. Dünyanın en gelişmiş masaüstü işlemcisi1, iç yaratıcı dahinizi ortaya çıkarmak için ihtiyacınız olan inanılmaz hız ve hassasiyetle ustalaşmış derslik iş yüklerine olanak tanır. Yaratıcılık sanatında ve biliminde ustalaşmanın zamanı vardığında, taviz vermeden beyin fırtınasından son teslim geçmişine geçme enerjisini hak ediyorsunuz. ”

.

0 Reviews

Write a Review

Yazar: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir